Naujienos apie produktus

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose.

Svetainėje pateikiama informacija apie aktualias grynųjų pinigų judėjimo organizavimo problemas, su kuriomis susiduria bankinio sektoriaus organizacijos, teikiančios savitarnos paslaugas, ir kaip tas problemas galima išspręsti, naudojant programinį sprendimą „Cash Management.iQ“.

Taikant specializuotus grynųjų pinigų judėjimo optimizavimo sprendimus, galima gerokai padidinti  ekonominį efektyvumą: priklausomai nuo organizacijos vidinių procesų, grynųjų pinigų tvarkymui sutaupoma vidutiniškai 10-30 proc. Norint tiksliau išsiaiškinti, koks efektas būtų pasiektas, interneto svetainėje siūloma pasinaudoti specialiu skaičiuotuvu.

Čia taip pat rasite atsakymus į pagrindinius klausimus apie BS/2 specialistų sukurtą sistemą „Cash Management.iQ“, skirtą padėti optimizuoti grynųjų pinigų paskirstymą bankomatuose, pinigų saugyklose, prekyvietėse ir kitose vietose.

Sistema padeda savitarnos įrenginių tinklų savininkams įgyvendinti šiuos tikslus:

  • mažinti grynųjų pinigų tvarkymo išlaidas;
  • optimizuoti grynųjų pinigų tvarkymo procesus;
  • užtikrinti, kad klientai nesusidurs su grynųjų pinigų trūkumu bankomatuose;
  • sumažinti būtinų inkasacijų skaičių.

„Cash Management.iQ“ sprendimą sudaro keturi programiniai moduliai, kurių kiekvienas atsakingas už  skirtingus grynųjų pinigų judėjimo procesus. Moduliai gali būti naudojami ir autonomiškai, ir kaip sudėtinės vienos sistemos dalys.

„Pernai atidarėme interneto svetainę, skirtą savitarnos įrenginių apsaugos ir stebėsenos problemoms – ATMeye.com. Džiaugiamės, kad ji subūrė tikrų ekspertų ratą. Nuolat gauname užklausų iš viso pasaulio. Bankinio sektoriaus profesionalai čia randa aktualios informacijos apie įrenginių saugumo problemas ir jų sprendimo būdus. Tikimės, kad ir naujoji svetainė taps ta erdve, kur bus diskutuojama aktualiais klausimais, tik šįkart susijusiais su grynųjų pinigų judėjimu, – teigia BS/2 Marketingo departamento vadovas Kirill Ovsiannikov.

Naujos svetainės turinį rengė BS/2 Kompetencijos centro specialistai, dirbantys su didžiausiais Rytų Europos, Centrinės Azijos bei Kaukazo regiono bankais ir turintys praktinės „Cash Management.iQ“ diegimo į finansinių organizacijų infrastruktūrą patirties.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti