Naujienos apie produktus

„Bizerba“ technikos priežiūra Azerbaidžane rūpinasi BSKOM

Didžiausi prekybos centrai Azerbaidžane „Bravo“, „SPAR“ ir „Fresco“ plačiai naudojasi „Bizerba“ mažmeninės prekybos technika. Jų priežiūrą įgyvendina ir sėkmingą veikimą prekybos tinkluose užtikrina bendrovė BSKOM, priklausanti Lietuvos bankinių technologijų įmonei BS/2.

BSKOM, prekiaujanti „Bizerba“ mažmeninės prekybos technika, Azerbaidžano rinkai tiekia svėrimo, pjaustymo, tikrinimo, pardavimo, perdirbimo, ženklinimo ir eksploatacijos įrenginių asortimentą. Užtikrindama veikimą, BS/2 taip pat suteikia „Bizerba“ įrenginių ir jų programinės įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Taip garantuojamas nenutrūkstamas prekybos centrų funkcijų veikimas ir klientų pasitenkinimas paslaugomis.

„Bizerba“ – Vokietijos įmonė, kuri patirtį kaupia jau 150 metų. Ji prekiauja mažmenos, logistikos ir pramonės sektoriui skirta įranga net 120-yje pasaulio šalių. Tai – šeimos verslas, kuris remiasi įsipareigojimų vykdymu, darnumu ir atsakomybe. Todėl 2014 m., BSKOM pradėjus bendradarbiauti su „Bizerba“, pradėta nauja mažmenos era Azerbaidžane.

Kokybiškos technikos tiekimas ir jos priežiūra, BSKOM leidžia prisidėti prie naujų mažmeninės prekybos sprendimų Azerbaidžane.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti