Naujienos apie produktus

Atnaujintas grynųjų pinigų srautų valdymo sprendimas „Cash Logistics.iQ“

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino grynųjų pinigų srautų valdymo sprendimą „Cash Logistics.iQ“. Naujos funkcijos leis mažmeninės prekybos bendrovėms, bankams ir kitoms finansų institucijoms, dar efektyviau valdyti pinigų srautus, mažinti galimą riziką, taupyti išlaidas ir analizuoti bei prognozuoti grynųjų pinigų išdavimo / priėmimo įrenginiuose vykstančius procesus.

Naujoji „Cash Logistics.iQ“ versija papildyta įrenginių žemėlapiu, išplėsta pranešimų sistema ir galimybe gauti išsamesnius duomenis apie įrangos būklę. Visa tai palengvina įrenginių tinklo administravimo darbus, padeda operatyviai šalinti grynųjų pinigų išdavimo / priėmimo operacijų nesklandumus ir užtikrinti dar didesnį įrenginių prieinamumą naudotojams.

Kompiuterio ar planšetės ekrane, „Bing Maps“ žemėlapyje, galima matyti visą teritoriją, kurioje veikia grynųjų pinigų išdavimo / priėmimo įrenginių tinklas. Be to, suteikiama galimybė pasirinkti konkretų norimą stebėti regioną. Žalia spalva žemėlapyje pažymėti įrenginiai veikia sklandžiai, geltona spalva praneša apie rodiklių pokyčius, o raudona spalva realiuoju laiku įspėja apie įrenginyje kilusius nesklandumus. Tai leidžia operatyviai reaguoti į problemą ir ją spręsti klientui nepajutus jokių nepatogumų.

Žemėlapyje spustelėjus ant atskiro įrenginio, galima gauti visą išsamią informaciją apie jį: adresą, įrenginyje esantį grynųjų pinigų kiekį, išduotų ir priimtų banknotų skaičių, skirtingų valiutų pasiskirstymą, paskutinę atliktą inkasaciją ir t. t. Taip pat įvairiais formatais (grafikais, diagramomis, lentelėmis) pateikiami pasirinkto laikotarpio statistiniai duomenys. Prireikus yra galimybė į šią duomenų bazę įtraukti bet kokius norimus matyti rodiklius.

Dar vienas „Cash Logistics.iQ“ atnaujinimas – išplėsta siunčiamų pranešimų atsakingiems asmenims sistema. El. paštu arba garsiniu signalu kompiuteryje darbuotojai informuojami, kad jau galima pradėti įrenginio įkrovimą, kad jis jau atliktas arba darbai baigti valanda vėliau nei planuota. Tai padeda administruoti grynųjų pinigų priėmimo / išdavimo taškų darbą, taupyti išlaidas ir analizuoti bei gerinti grynųjų pinigų srautų valdymo procesą.

Artimiausiu metu naująjį „Cash Logistics.iQ“ sprendimą planuojama įdiegti Lietuvos, Latvijos ir Estijos finansų institucijose.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti