Naujienos apie produktus

Atnaujinta „SmartSafe“ programinė įranga

2009 metų pradžia Lietuvos IT kompanijų lyderei įmonių grupei „Penki kontinentai“ reikšminga tuo, kad ji sukūrė novatorišką programinio sprendimo „SmartSafe“ versiją. Operacijų su grynaisiais pinigais saugumui užtikrinti skirta sistema bankinę įrangą „paverčia intelektualia“, t. y. ji skaičiuoja pinigus ir savarankiškai priima tinkamiausius sprendimus.
„Penkių kontinentų“ bendrovės BS/2 sukurta programinė įranga „SmartSafe“ diegiama į automatinius kasininkų seifus, skirtus grynųjų pinigų operacijoms atlikti.

ProCash 6000

„Banko darbuotojas, bendraudamas su klientu, operacijas fiksuoja kompiuteryje, sujungtame su seifu. Kai tik operacija patenka į sistemą, seifas išduoda arba priima reikiamą grynųjų pinigų sumą. Tuo metu banko darbuotojas gali pasiūlyti kitų bankinių paslaugų – juk visus atpažinimo, patikrinimo, perskaičiavimo darbus atlieka seifas“, – apie „SmartSafe“ galimybes pasakojo bendrovės BS/2 Informacinių technologijų skyriaus vadovas Žanas Ratomskis.

BS/2 specialisto teigimu, šis programinis sprendimas įdiegiamas į banko vidaus tinklą, o ne į konkretaus darbuotojo kompiuterį, kaip kad buvo daroma anksčiau. Tai daro sistemą lankstesnę, suteikia galimybę naudotis ja organizacijose, turinčiose ribotą darbuotojų skaičių, sumažinti bankinei programinei įrangai skirtas išlaidas. Naudojantis „SmartSafe“, realiuoju laiku galima tikrinti balansą ir kontroliuoti grynųjų pinigų srautų bei dokumentų valdymą, planuoti ir optimizuoti krūvį bei stebėti įrangos techninę būklę.

„Naujos „SmartSafe“ versijos sukūrimas labai reikšmingas bankiniam sektoriui, nes suteikia galimybę padidinti darbo efektyvumą, optimizuoti išlaidas ir kontroliuoti grynųjų pinigų srautus įmonėje. Be to, tai patogu ir klientui, pelninga finansinėms institucijoms, kuriose, įdiegus šią sistemą, nėra reikalo statyti stiklinių pertvarų, trukdančių klientui ir banko darbuotojui laisvai bendrauti“, – sakė Ž. Ratomskis.

Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2007“ įmonė BS/2 už „SmartSafe“ programinį sprendimą pelnė aukso medalį.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti