Naujienos apie produktus

Atnaujinta SmartSafe.iQ interneto svetainė

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino „.iQ“ produktų šeimos  programinio sprendimo „SmartSafe.iQ“ svetainę www.smartsafe.lt. Naujas tinklalapis pasižymi patogiu valdymu, patraukliu dizainu ir informatyvumu. 

Kaip teigia svetainės kūrėjai, atnaujinimo darbai buvo atliekami atsižvelgiant į pasaulines technologijų ir dizaino tendencijas bei naujausius vartotojų elgsenos internete tyrimus. Tai jau antras atnaujintas „.iQ“ produkto tinklalapis – praėjusiais metais pristatyta svetainė www.atmeye.com. Klientų patogumui naujas „SmartSafe.iQ“ interneto puslapis kurtas laikantis tų pačių informacijos išdėstymo ir stiliaus principų. Svetainė visapusiškai pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams).

Atnaujintame tinklalapyje išsamiai aprašomos „SmartSafe.iQ“ funkcijos ir privalumai, veikimo principai, pateikiamos schemos ir susijusių produktų sąrašas. Svetainės lankytojai, norintys įsigyti produktą ar gauti papildomos informacijos, gali užpildyti užklausos formą.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti