Naujienos apie produktus

Atnaujinta produkto „ATMeye.iQ“ svetainė

Atnaujinta savitarnos įrenginių saugumo ir vaizdo stebėjimo programinio produkto „ATMeye.iQ“ interneto svetainė www.atmeye.net. Naujas tinklalapis pasižymi patogiu valdymu, patraukliu dizainu ir informatyvumu.

Svetainė pagrįsta tinklalapių atvaizdavimo standartu HTML5, kuris užtikrina didesnį greitį ir patogesnį naršymą mobiliuosiuose įrenginiuose (planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose). Be to, šis standartas leidžia išnaudoti daugiau kompiuterinės grafikos ir animacijos galimybių ir taip sukurti patrauklų „gyvą“ tinklalapio dizainą (angl. responsive web design).

Naujausia informacija apie sprendimą „ATMeye.iQ“ svetainėje pateikiama lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Naudotojai čia ras išsamius funkcijų ir privalumų aprašymus, schemas, vaizdo medžiagą, susijusių produktų sąrašą. Be to, tinklalapyje pateikiama visa informacija norintiems įsigyti, išsinuomoti, atnaujinti produktą ar užsisakyti palaikymo ir priežiūros paslaugų.

Puslapio kūrėjai teigia, kad svetainė ir toliau bus tobulinama. Artimiausiu metu planuojama baigti SEO (angl. Search Engine Optimization) optimizavimą, lankytojų patogumui sukurti vidinį „ATMeye.iQ“ tinklą (angl. intranet).

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti