Naujienos apie produktus

„Mobile SmartSafe.iQ“ papildyta mobiliąja kasininko darbo vieta

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) papildė mobiliąją automatinių seifų valdymo programą „Mobile SmartSafe.iQ“ ir sukūrė mobiliąją automatinio seifo kasininko darbo vietą.

Banko darbuotojas, naudodamas mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį), gali atlikti grynųjų pinigų priėmimo ir išdavimo, valiutos keitimo ir kitas seifo operacijas tuo pat metu bendraudamas su klientu ir neprisirišdamas prie darbo vietos.

Pasak „SmartSafe.iQ“ produkto vadovo Viliaus Gofmano, tai galimybė greitai ir patogiai aptarnauti klientus. „Prie savo darbo vietos ir seifo nepririštas bei stikline siena nuo kliento neatskirtas kasininkas gali laisviau ir patogiau bendrauti. Tuo pat metu jis gali skirti daugiau dėmesio kiekvienam klientui. Naudotis programa „Mobile SmartSafe.iQ“ paprasta – tam nereikia specializuotų žinių ir įgūdžių – tai daryti gali bet kuris kasininkas. Vadinasi, bankui nereikia skirti papildomų investicijų darbuotojų paruošimui ir mokymams“, – sakė BS/2 atstovas.

„Mobile SmartSafe.iQ“ – tai patogi ir saugi infrastruktūra, sujungianti automatinius seifus ir išmaniuosius mobiliuosius įrenginius.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti