Naujienos apie įmonę

Paminėta partnerystės su „Wincor Nixdorf“ 20 metų sukaktis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) gegužės pabaigoje minėjo svarbią datą – bendradarbiavimo su pasauline bankinės įrangos gamybos lydere „Wincor Nixdorf“ 20 metų jubiliejų. Ta proga Vokietijos mieste Paderborne buvo surengtas abiejų įmonių delegacijų susitikimas.

Koncerno „Wincor Nixdorf“ prezidento Eckardo Heidloffo (Eckard Heidloff) nuomone, sėkmingai įgyvendinti bendrus projektus leidžia panašus bendrovių požiūris į verslą bei jo plėtrą, o vienas pagrindinių abiejų įmonių laukiančių darbų – verslo plėtra programinės įrangos srityje.

Prieš du dešimtmečius Vokietijos kompanijos partnere tapusi BS/2 šiandien gali pasidžiaugti išskirtiniu auksinio partnerio statusu ir ne vienu „Wincor Nixdorf“ apdovanojimu. Tai, anot bendrovės vadovo Idrako Dadašovo, ilgo ir atkaklaus darbo rezultatas. „Per 20 metų partnerystės laikotarpį susiklostę pasitikėjimu pagrįsti santykiai nulėmė naujų inovatyvių produktų atsiradimą ir daugybės bendrų projektų sėkmę. Esu tikras, kad atkaklus tikslo siekimas ir visiškas atsidavimas savo darbui ateityje leis pasiūlyti klientams naujų pažangių programinių sprendimų, kurie padės optimizuoti verslo procesus ir dirbti dar produktyviau bei išlikti konkurencingiems rinkoje“, – sakė I. Dadašovas.

Abiejų įmonių vadovai susitikime pasirašė atnaujintą partnerystė sutartį. Tikimasi, kad šis žingsnis bus naudingas tolimesnei dviejų tarptautinių kompanijų plėtrai ir leis siekti dar aukštesnių tikslų.

BS/2 yra oficiali „Wincor Nixdorf“ atstovė Baltijos ir NVS šalyse, Mongolijoje. Bendrovė platina Vokietijos kompanijos techninę įrangą, siūlo jos priežiūros paslaugų, kuria ir diegia jai skirtus programinius sprendimus. Tarp BS/2 klientų – didžiausi Centrinės ir Rytų Europos bankai, kitos finansų institucijos, mažmeninės prekybos įmonės.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti