Naujienos apie įmonę

Moldovos banko bankomatų ekranuose – BS/2 kurta kalėdinė animacija!

Šią žiemą „Victoriabank“ bankomatai Moldovoje pasitinka klientus su kalėdine muzika ir animacija. Unikalią  šventinę vartotojo sąsają pavyko sukurti, taikant programinį sprendimą „ProFlex4“.

Šiuolaikiniai „Diebold Nixdorf“ naujos kartos „DN series“ bankomatai, skirtingai nuo senų modelių, yra pritaikyti įgyvendinti įvairius interaktyvius scenarijus. Artėjančios Kalėdos ir Naujieji metai tapo proga įgyvendinti vieną iš tokių scenarijų projektų.

Šventinę nuotaiką kuria sniegas ir mojuojantis Kalėdų senelis

2022 metų pradžioje „Victoriabank“ įsigijo 100 naujų „DN series“ bankomatų. Šiuo metu įgyvendinami programinių sprendimų „ProFlex4“ ir „Vynamic View“, taip pat vaizdo apsaugos sistemos bei ginčų su klientais sprendimo sistemos „ATMeye.IQ“ diegimo darbai.

„ProFlex4“ sudaro galimybę suasmeninti scenarijus, panaudoti multimedijos priemones ir tokiu būdu pagyvinti bankomatų ekranus, sukuriant kalėdinę nuotaiką. Bankomatų ekranuose rodomas krentantis sniegas ir mojuojantis Kalėdų Senelis.

Dinamiškas vaizdas bankomato ekrane ne tik patraukia dėmesį, bet ir palengvina vartotojui naudojimąsi bankomatu, atliekant jame mokėjimo operacijas. Interaktyvūs elementai padeda pasirinkti norimą paslaugą, nurodydami, kokį kitą žingsnį klientas turi žengti, suprogramuotas UX dizaino scenarijus  bankomatų sąsają padaro aiškesnę ir suteikia klientams teigiamų emocijų. Būtent tai ir pavyko pasiekti, įgyvendinant „Victoriabank“ projektą.

Interaktyvūs bankomatų vartotojo sąsajos scenarijai populiarėja

BS/2 ne tik parduoda bankinę techninę ir programinę įrangą, teikia jos techninės priežiūros paslaugas, bet ir pagal užsakymą kuria UX / UI dizainą ir bankomatų vartotojų sąsajos scenarijus.  Interaktyvus šventinis bankomatų ekranas – vienas ryškiausių ir įsimintiniausių pavyzdžių, kurį „Victoriabank“ klientai Moldovoje matė švenčių išvakarėse.

„ProFlex4“ – programinė įranga, kurią sukūrė pasaulinė bankininkystės technologijų lyderė „Diebold Nixdorf“. Šios įrangos funkcijos suteikia galimybę įgyvendinti naujus vartotojo sąveikos su savitarnos įrenginiais scenarijus ir kurti dinamines vartotojo sąsajas.

Projekto ypatybė buvo „Vynamic View“ sprendimo naudojimas.

Na, o norint įdiegti naujametinę sąsają į bankomatus, buvo naudojamas kitas „Diebold Nixdorf“ programinis sprendimas – „Vynamic View“, skirtas rinkodaros bei reklamos akcijoms įgyvendinti. Kad kalėdinė  animacija atsirastų bankomatų ekranuose, pakako naudojantis šia programine įranga nuotoliniu būdu atlikti keletą komandų.

BS/2 yra oficiali „Diebold Nixdorf“ produkcijos platintoja Baltijos šalyse, Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukazo regione.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti