Naujienos apie įmonę

Kuriame pažangią ateitį: BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus  bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. Vien 2019–2020 metais šis bankas užsisakė iš BS/2 beveik 1 000 bankomatų.

Kadangi banko strategija nukreipta į naujų technologinių produktų bei paslaugų diegimą ir intensyvią bankinio savitarnos kanalo plėtrą, nauji bankomatai į banką buvo pristatyti jau šią vasarą.

BS/2 pristatyti bankomatai tiekiami kartu su specializuotu programiniu sprendimu „ProFlex4“, kuris, kartu naudojant tinklo technologijas, padeda modernizuoti bei optimizuoti bankomatų vartotojo sąsają.

Taikant „ProFlex4“, galima įgyvendinti naują bankinių paslaugų koncepciją, pvz., įdiegti į bankomatus unikalias vartotojo sąsajas arba galimybę išsiimti iš bankomato grynuosius pinigus, naudojantis išmaniuoju telefonu.

Be to, šis programinis sprendimas suteikia galimybę pritaikyti bankomatus specialiųjų poreikių žmonėms, sukuriant specialius darbo scenarijus, pvz., kad silpnaregiams padėtų balso programa, kad jie galėtų įsijungti didesnio kontrasto vartotojo ekraną.

Visoms bankininkystės sritims skirta BS/2 siūloma programinė įranga padeda ženkliai sumažinti klientų aptarnavimo ir bankomatų tinklo išlaikymo sąnaudas.

Minėti programiniai sprendimai padės bankui „Halyk Bank“ operatyviai surinkti duomenis apie tai, kaip vartotojai naudojasi bankomatais, sukurti naujų naudingų funkcijų ir sumažinti techninio personalo pagalbos poreikį bankomatų eksploatacijos metu.

„Halyk Bank“ – pirmaujanti finansų įstaiga Kazachstane, veikianti įvairiuose segmentuose, įskaitant mažmeninę bankininkystę, įvairaus dydžio verslo įmonėms.

Bankas yra  įtrauktas į Kazachstano vertybinių popierių biržą nuo 1998 m., Londono vertybinių popierių biržą – nuo ​​2006 m., o Astanos tarptautinę biržą – nuo ​​2019 m. spalio mėn.

„Halyk Bank“ turtas 2021 m. gruodžio 31 d. siekė 12 091,4 mlrd. tengių, yra didžiausia finansų įstaiga Respublikoje. Bankas turi didelę klientų bazę ir plačiausią šalyje filialų tinklą – 589 skyrius. Finansų įstaiga taip pat veikia Kirgizijoje, Sakartvele, Rusijoje ir Uzbekistane.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti