Naujienos apie įmonę

BS/2 inžinieriai gilino bankomatų techninės priežiūros žinias

Paskutinę sausio savaitę Vilniuje surengti mokymai, skirti savitarnos įrenginių techninę priežiūrą atliekantiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) inžinieriams.

BS/2 technikos direktoriaus Tomo Bublio teigimu, atsižvelgiant į augančius rinkos poreikius, būtina nuolat gilinti turimas žinias. „Sparčiai technologiškai tobulėjantys bankomatai reikalauja vis didesnio specialistų, galinčių profesionaliai prižiūrėti šią įrangą, skaičiaus. Todėl nuolat rengiame savo technikams įvairios tematikos specializuotus mokymus, kuriuose jie gali įgyti naujų žinių, pasidalyti sukaupta patirtimi, išgirsti naudingų patarimų, sulaukti atsakymų į iškilusius klausimus“, – sakė T. Bublys.

Į penkių dienų mokymus susirinko BS/2 atstovai iš Lietuvos ir antrinių bendrovių Gruzijoje, Latvijoje bei Kirgizijoje. Šįkart specialistai gilino žinias apie kompanijos NCR (National Cash Register) bankomatų priežiūrą: išsamiai susipažino su jų techninėmis charakteristikomis, aptarė dažniausiai naudotojams kylančias problemas ir efektyviausius jų sprendimo būdus, analizavo konkrečius atvejus, nagrinėjo jų priežastis ir pasekmes.

Daugiau nei 100 kvalifikuotų BS/2 inžinierių užtikrina bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių techninę priežiūrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje, Azerbaidžane, Kirgizijoje, Kazachstane, Uzbekistane. Be to, įmonė teikia užsakomąsias verslo procesų paslaugas, kuria ir diegia programinę įrangą. Bendrovės sprendimai ir paslaugos naudojami ir prieinami beveik 70-yje pasaulio šalių.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti