Naujienos apie įmonę

Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

„Ipak Yuli“ bankas – vienas iš stambiausių nevalstybinių Uzbekistano bankų, su kuriuo Lietuvos įmonė BS/2 bendradarbiauja jau ne vienerius metus.

Banko vadovybė aktyviai seka bankinės srities naujoves ir siekia nuolat plėsti teikiamų paslaugų pasiūlą bei gerinti klientų aptarnavimą.

Viena iš esminių BS/2 vertybių – individualus bendravimas su kiekvienu partneriu ir klientu. Į kiekvieną žmogų žiūrime kaip į asmenybę, vertiname jo išskirtinumą.  Būtent dėl to nusprendėme pakalbinti vieną iš savo partnerių ir pristatyti interviu plačiajai visuomenei.

Įrašėme BS/2 Marketingo departamento vadovo Ilya Kholodnov pokalbį su „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovu Umid Chodžibekov.

Umid Chodžibekov papasakojo apie savo karjeros pradžią, darbo banke specifiką, apie tai, kaip pavyksta išlaikyti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Videointerviu jau sulaukė keleto tūkstančių peržiūrų. Žiūrovams buvo įdomu sužinoti apie hierarchiją banko viduje, darbo banko skyriuose ypatumus, darbuotojų mokymų svarbą ir kt.

Kviečiame žiūrėti visą vaizdo įrašą Umid Chodžibekov čia.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti