Naujienos apie įmonę

Grynųjų pinigų apyvartos valdymas pandemijos sąlygomis

COVID-19 pandemija visame pasaulyje sukėlė ekonominį nuosmukį. Tai paskatino bankus susimąstyti apie antikrizines priemones, kurios padėtų mažinti išlaidas ir kartu išlaikyti tokią pat aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Viena iš itin jautrių sričių – grynųjų pinigų inkasavimo ir papildymo bankomatuose išlaidos.

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) specialistai neseniai organizavo vebinarą rusų kalba „Grynųjų pinigų valdymas pandemijos metu: nuo teorijos iki praktikos“. Jame buvo aptariama:

  • kaip pasikeitė grynųjų pinigų naudojimas įvairiose šalyse pandemijos metu;
  • kokių priemonių imasi bankai, siekdami mažinti inkasavimo ir grynųjų pinigų papildymo visuose banko ekosistemos objektuose išlaidas;
  • kaip specializuota programinė įranga gali padėti paskirstyti grynuosius visose jų priėmimo ir išdavimo vietose.

Vebinaro metu BS/2 specialistai pademonstravo, kaip veikia „Cash Management.iQ“ ir papasakojo apie sprendimo privalumus jį taikant finansinių organizacijų veikloje. Šis sprendimas padeda realiuoju laiku stebėti grynųjų pinigų poreikį ir prognozuoti grynųjų pinigų likutį savitarnos įrenginiuose, iš anksto suplanuoti inkasacijas, nustatyti optimaliausius maršrutus ir pan. Programinė įranga taip pat integruota su „Sargent & Greenleaf“ prieigos kontrolės sistema „A-Series“, todėl formuojant inkasavimo užklausą „Cash Management.iQ“ sistemoje generuojami ir priskiriami prieigos prie bankomatų seifų užraktų kodai.

Džiaugiamės galėdami pasidalyti savo patirtimi ir tikimės, kad suteikta informacija bus įdomi bei naudinga bankinio sektoriaus atstovams. Jei norite peržiūrėti vebinarą, palikite savo kontaktinius duomenis, kuriais persiųsime jo nuorodą.

Visais klausimais, susijusiais su programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ naudojimu, galite kreiptis į mūsų atstovus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti