Naujienos apie įmonę

Strateginė partnerystė: „Diebold Nixdorf“ suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyksta pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas.

„Diebold Nixdorf Banking Eurasia Partner Summit“ – tai kasmetinis didelio masto renginys, kuriame aptariami „Diebold Nixdorf“ ir jos partnerių praėjusių metų rezultatai bei strateginiai planai.

Kuo renginys reikšmingas dalyviams:

✔ tai puiki proga sužinoti apie bankininkystės technologijų srities pasiekimus;

✔galimybė pasisemti idėjų naujoms strategijoms įgyvendinti;

✔galimybė dalyvauti apvaliojo stalo diskusijose, kartu aptariant finansų pramonės ateitį.

✔suvažiavimo metu įvertinami partnerių metų pasiekimai, įteikiant apdovanojimus „Diebold Nixdorf Partner Awards“ .

Į „Diebold Nixdorf Banking Eurasia Partner Summit 2022“ suvažiavimą pakviestos delegacijos iš Europos, Azijos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių.

Renginyje dalyvaus ir didelė BS/2 delegacija: įmonių grupės „Penki kontinentai“ grupės valdybos pirmininkas bei BS/2 gen. direktorius Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojai Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų departamento vadovas Kornelijus Šišla, taip pat kitų antrinių grupės įmonių atstovai iš Latvijos, Estijos, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano.

Kartu su BS/2 suvažiavime dalyvaus ir mūsų partneriai iš Moldovos bei Armėnijos – įmonių DAAC ir „Technoline“ atstovai.

Renginys vyks viešbutyje „Pullman King Power Hotel“, o tradicinę apdovanojimų ceremoniją „Diebold Nixdorf Partner Awards“ planuojama organizuoti Nai Lert parke esančiame komplekse „Nai Lert Glasshouse“.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti