Naujienos apie įmonę

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus

„Cartu Bank“ tapo pirmąja finansų organizacija Sakartvele, kuri siūlys savo klientams iš esmės naują bankinės savitarnos patirtį. Bankas pasirašė sutartį su UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo.

Šiuo metu bankas turi 60-ies bankinių savitarnos įrenginių tinklą. Dalis iš užsakytų 17-ikos naujų bankomatų skirti pakeisti seniems įrenginiams, o kita dalis ‒ išplėsti klientų savitarnos vietoms.

„Įrengdamas „DN200A“ ir „DN250A“ modelių bankomatus, „Cartu Bank“ padidins savo klientams grynųjų pinigų išdavimo prieinamumą. Džiaugiamės, kad nauji „DN Series“ įrenginiai pasirodys Sakartvele jau šiais metais. Esame įsitikinę, kad tai ‒ tik „Cartu Bank“ ir kitų finansinių šalies įstaigų savitarnos kanalų modernizavimo pradžia“, ‒ teigia BS/2 Komercijos direktorius Kornelijus Šišla.

„Nuotolinių savitarnos kanalų plėtra ‒ svarbi visos ekosistemos formavimo dalis. Savitarnos įrenginiai sudaro galimybę klientams patogiau naudotis įvairiomis banko paslaugomis. „Cartu Bank“ stengiasi pasiūlyti savo klientams paslaugas kuo patogiau ir supaprastinti kasdienes operacijas, ypač grynųjų pinigų išėmimą. Naujų „DN Series“ bankomatų koncepcija puikiai siejasi su banko filosofija. Džiaugiamės, galėdami iš esmės atnaujinti savitarnos įrenginių tinklą“, ‒ sako „Cartu Bank“ vykdomasis direktorius David Galuašvili.

Naujieji bankomatai, kaip ir kiti šio banko savitarnos tinklo įrenginiai, bus apsaugoti į juos diegiant BS/2 vaizdo apsaugos sprendimą „ATMeye.iQ“.

„Cartu Bank“ naudoja „ATMeye.iQ“ sistemą jau 8-erius metus, o 2019 m. ji buvo atnaujinta, siekiant centralizuoti nuotolinį nuotraukų, vaizdo įrašų ir elektroninių žurnalų surinkimą iš viso tinklo bankomatų.

„DN Series“ bankomatų liniją „Diebold Nixdorf“ pristatė 2019 m. viduryje. BS/2 platina šią įrangą ir teikia jos techninės priežiūros paslaugas Baltijos šalyse, Kaukazo regione ir Centrinėje Azijoje.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti