Naujienos apie įmonę

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“.

2020 m. rugpjūtį  paskelbtos RBR ataskaitos duomenimis, „CCL Tech“ yra ketvirta didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos sprendimų tiekėja. Ji specializuojasi, kurdama savitarnos kasų sistemas, mokėjimo kortelių skaitytuvus, ekonominės ir vidutinės klasės interaktyviuosius kioskus.

„CCL Tech“ produkcija išsiskiria kokybiška technine ir programine įranga, tarpusavyje derančiomis sudedamosiomis dalimis, inovatyviomis technologijomis ir patikimumu. Ji užtikrina optimalų klientų aptarnavimą prekybos vietose.

Dėl ergonomiško dizaino ir plačių taikymo galimybių „CCL Tech“ sprendimai lengvai diegiami į jau turimą infrastruktūrą ir pritaikomi konkrečios prekybos organizacijos tikslams.

Nuo 2013 m, kai buvo įsteigta, „CCL Tech“ pristatė rinkai daugiau nei 40 tūkst. savitarnos sistemų.  Tarp įmonės klientų nemažai prekybos pasaulio gigantų: „Alipay“, „WeChat Pay“, „JD Pay“, „Carrefour“, „Walmart“, „Vanguard“, „Yonghui“, „LIQUN Group“, „Lianhua“, „AS Watsons“, „Meetall“, „AEON group“, „Chongqing“ ir dar daugiau nei 100 įvairių mažmeninės prekybos tinklų.

„Visuomet siekiame pasiūlyti savo klientams tik pačius geriausius mažmeninės prekybos sprendimus, atsižvelgiant į pasirenkamą įrenginių klasę, kad jie galėtų formuoti geriausią savo klientų patirtį ir užtikrintų kiek įmanoma spartesnį apsipirkimo procesą, ‒ teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovas Emil Musayev. ‒ Per septynerius metus „CCL Tech“ įsitvirtino rinkoje kaip patikima skirtingiems rinkos segmentams skirtų savitarnos sprendimų tiekėja“. Tikime, kad bendradarbiavimas su šia įmone padės tų regionų ir šalių, kuriose dirbame, rinkos žaidėjams sėkmingai plėtoti savo verslą ir žengti koja kojon su laiku“.

BS/2 ‒ stambi tarptautinė įmonė, tiekianti ir diegianti bankinę bei mažmeninės prekybos įrangą ir kurianti jai specializuotus programinius sprendimus. Bendrovė platina garsių pasaulio gamintojų produkciją: „Diebold Nixdorf“, „Datalogic“, „Bizerba“, „Zebra Technologies“ ir kt. Dabar šį sąrašą papildė ir „CCL Tech“.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti