Naujienos apie įmonę

BS/2 strateginės sesijos Vilniuje atgarsiai: keitimasis patirtimi ir plėtros planai


Vilniuje baigėsi kasmetinė BS/2 darbuotojų strateginė sesija. Joje dalyvavo ne tik pagrindinės BS/2 įmonės ir kitų „Penkių kontinentų“ grupės įmonių atstovai iš Lietuvos, bet ir septynių antrinių įmonių vadovai bei specialistai iš Latvijos, Estijos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano.

Sesijos metu vyko pristatymai, seminarai ir diskusijos profesinėmis temomis. Kolegos dalijosi darbo su stambiomis finansinėmis organizacijomis patirtimi įvairiose šalyse, daugiau sužinojo apie atnaujintų įmonės programinių produktų specifiką.

Konferencijoje Vilniuje dalyvavo daugiau nei 80 įmonių grupės darbuotojų. Dar apie 250 žmonių kasdien jungėsi prie jos vaizdo transliacijos per nuotolį. Strateginė sesija tęsėsi penkias dienas.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas su Kompetencijos centro atstovais (iš kairės į dešinę): Abror Bozorboev (UZ), Nikoloz Kukujanov (GE), Anton Khokhanov (AZ), Mansur Edigenov (KZ), Sergey Kuksov (LT), Idrakas Dadašovas, Konstantins Kabarovs (LV), Vladimir Besprozvannikh (UZ), Kyryl Vynohradov (LT), Jasurbek Botirjonov (UZ).

„Penki kontinentai“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas:

Šiais metais į strateginę sesiją susirinko net tik vadovai, bet ir specialistai, įnešę savo indėlį į grupės plėtrą. Jie pasidalijo vertinga savo patirtimi. Džiaugiuosi, kad diskusijos vyko laisvu formatu, kiekvienas galėjo išreikšti savo nuomonę apie projektus, procesus, teikti rekomendacijas. Noriu padėkoti renginio pranešėjams, nes visi pranešimai buvo labai įdomūs.

Tiesioginio bendravimo svarba

BS/2 antrines įmones skiria keletas laiko juostų, o susitikimai dažnai vyksta nuotoliniu būdu. Strateginė sesija buvo svarbi ir tuo, kad kolegos galėjo susitikti gyvai, pabendrauti tiesiogiai, detaliau aptarti darbinius klausimus.

BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov:

Tai savotiška savidiagnostika. Aktyvių diskusijų metu sužinojome, kuo gyvena mūsų antrinės įmonės, ko siekia, kaip mato save ateityje. Kolegos susibūrė į kelias grupes. Latviai bendravo su azerbaidžaniečiais apie grynųjų pinigų rūšiavimo įrenginius. Kolegos iš Sakartvelo dalijosi mokėjimo terminalų paslaugų patirtimi su specialistais iš Kazachstano. Be to, turime daug naujų žmonių, kurie prie mūsų prisijungė dar visai neseniai. Sesija buvo puiki proga juos pristatyti ir paspartinti jų įsitraukimą.

Dėmesio centre – nauji programiniai sprendimai bankams

Sesijos metu pranešimus skaitė iš įvairių šalių atvykę įvairių BS/2 verslo krypčių atstovai. Dalyviai pasidalijo praėjusių metų veiklos rezultatais ir pasiekimais, pristatė tolimesnės plėtros planus 2024-ieseims. Techniniams specialistams buvo surengti papildomi mokymai apie BS/2 programinės įrangos produktus. Specialistai išsamiai pristatė „ATMeye.iQNG“ (vaizdo stebėsenos ir ginčų sprendimo sistemą), „Payments.iQNG“ (sistemą, skirtą mokėjimams priimti ir atsiskaityti už paslaugas savitarnos įrenginiuose), „Cash Management.iQ“ (grynųjų pinigų valdymo sprendimą). Dalyviai taip pat sužinojo apie „Diebold Nixdorf“ sistemos „VCP-Lite“ galimybes išplėsti bankomatų funkcionalumą.

Daug dėmesio buvo skirta universaliai sprendimų priėmimo sistemai „DS Center.iQ“. Anot šios krypties vadovo Andrejs Volkovs, ši sistema yra visų BS/2 produktų ekosistemos pagrindas. Sistema suteikia galimybę gauti analitinius duomenis įvairiais pjūviais. Kuo daugiau produktų integruota su „DS Center.iQ“, tuo platesnės duomenų interpretacijos galimybės.

Po „ASHBURN International“ atstovų pristatymo užsimezgė įdomi diskusija. Mokėjimo terminalų tinklai šalyse, kuriose veikia įmonių grupė, nuolat auga. Susitikimo dalyviai galėjo užduoti dominančius klausimus apie EFTPOS įrenginius ir sistemą „TransLink.iQ“, skirtą jų tinklui valdyti per nuotolį realiuoju laiku.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius:

Dar neseniai skelbėm, kad Vilnius yra BS/2 Kompetencijos centras, tačiau po šios sesijos drąsiai galima teigti, jog turime ne vieną Kompetencijos centrą ir kitose šalyse. Manau, kad kitas strategines sesijas būtų galima organizuoti būtent tose įmonėse, kurios rodo mums pavyzdį.

Strateginė sesija atvėrė mums naujų perspektyvų produktyviam ir atviresniam bendravimui tarp komandų. Dalyvių teigimu, ypač vertinga buvo pasimokyti iš kitų šalių patirties. Šios žinios ateityje padės atsižvelgti į rizikas ir grėsmes, su kuriomis anksčiau susidūrė kolegos. Įspūdingi BS/2 antrinių įmonių pateikti skaičiai rodo, kiek pastangų buvo įdėta. Tai įkvepia mus judėti į priekį ir kartu siekti bendro tikslo.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti