Naujienos apie įmonę

„BS/2 Kazakhstan“ atšventė 6-ąjį gimtadienį

Besibaigiant 2014 metams (gruodžio 23 d.), UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) antrinė įmonė „BS/2 Kazakhstan“ atšventė 6 metų gimtadienį.

Bendrovė Kazachstane sėkmingai tiekia ir prižiūri bankinę įrangą, diegia į ją specializuotus programinius sprendimus, bendradarbiauja su šalyje dirbančiais bankais ir mažmeninės prekybos bendrovėmis, palaiko ir prižiūri daugiau nei 1 200-ų bankomatų darbą. Prieš įsteigdama antrinę įmonę, BS/2 Kazachstano rinkoje dirbo jau ne vienerius metus, nuo 1999-ųjų. Per tą laikotarpį į Kazachstaną ji pristatė daugiau nei 4 000 bankomatų.

„BS2 Kazakhstan“ direktorius Kairatas Bekbaganbetovas džiaugiasi, kad per 6 metus įmonės veikla gerokai išsiplėtė. „Įmonės klientų aptarnavimo centrai šiuo metu veikia 20-yje Kazachstano regionų. Centrai užtikrina „BS/2 Kazakhstan“ klientams įrangos diegimą, palaikymą, remontą, atsižvelgdami į SEPA (angl. Single Euro Payments Area), VISA ir „MasterCard“ reikalavimus bei standartus“, – sako jis.

Kazachstane taip pat veikia „BS/2 Kazakhstan“ techninės priežiūros centras, kurio darbuotojai, kilus problemoms, jas skubiai sprendžia. Konsultuojamos ne tik Kazachstano, bet ir Kirgizstano, Uzbekistano, Tadžikistano, Turkmėnistano, Mongolijos įmonės. Bendrovė taip pat įkūrė savo Mokymo centrą, kuriame rengiami ir tobulinami jos darbuotojai, mokomi bankų specialistai. „BS/2 Kazakhstan“ glaudžiai bendradarbiauja su bankinę įrangą kuriančia Vokietijos įmone „Wincor Nixdorf“. BS/2 – oficiali „Wincor Nixdorf“ partnerė nuo 1995 metų.

Anot K. Bekbaganbetovo, bendrovė „BS/2 Kazakhstan“ optimistiškai žvelgia į ateitį ir planuoja naujus projektus. „Per artimiausius 2 metus siekiame išplėsti bankomatų tinklą iki 2 000 vienetų. Taip pat planuojame tiekti vis daugiau CINEO šeimos bankomatų su Cash Recycling funkcija ir taip padėti bankams mažinti grynųjų pinigų apdorojimo išlaidas. Be to, ketiname ir toliau diegti programinius sprendimus, tokius kaip „Cash Logistics.iQ“, skirtą optimizuoti grynųjų pinigų apyvartą, ar „SmartSafe.iQ“, kuris automatizuoja ir administruoja kasininkų darbo vietas.

BS/2, kuriai priklauso ir bendrovė „BS2 Kazakhstan“, turi antrinių įmonių daugybėje valstybių. Universalūs BS/2 sprendimai naudojami daugiau negu 60-yje pasaulio šalių.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti