Naujienos apie įmonę

BS/2 įtraukta į Lietuvos technologijų lyderių TOP 20

Bankinių technologijų sprendimus kurianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, pateko į „Verslo žinių“ sudarytą Lietuvos verslo lyderių sąrašą. Jame – 500 stipriausių Lietuvos įmonių. Atskirai sudarytame Lietuvos technologijų lyderių sąraše BS/2 pateko į įmonių TOP 20.

„Esame viena iš daugiausiai patirties turinčių aukštųjų technologijų bendrovių Lietuvoje. Nors mūsų veikla Lietuvoje yra mažiau pastebima, kadangi savo paslaugas ir sprendimus daugiausiai eksportuojame, džiaugiamės, kad esame matomi ir nebe pirmus metus įtraukiami į „Verslo žinių“ sudaromus reitingus. Įgyvendinome nemažai stambių projektų, todėl dvigubai smagu, kad pagal pelno rodiklius patenkame į IT bendrovių TOP 4, kuriame yra stambios pasaulinio lygio užsienio kapitalo bendrovės“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

BS/2 savo veiklą plėtoja jau daugiau nei 20 metų, bendrovė atstovauja stambiausiai pasaulyje bankinės ir prekybos įrangos gamintojai „Diebold Nixdorf“ 13-oje šalių, o 8-iose iš jų teikia visapusiškas užsakomąsias paslaugas (angl. outsourcing), atlieka nuolatinę įrangos priežiūrą bei remontą. Bendras BS/2 specialistų prižiūrimų įrenginių (bankomatų, informacinių terminalų, automatinių seifų ir kt.) skaičius įvairiose šalyse siekia 25 tūkstančius vienetų. Be to, Lietuvos bendrovė pati kuria specializuotus saugumo, pinigų srautų valdymo ir verslo procesų optimizavimo programinius sprendimus, naudojamus 80-yje pasaulio šalių.

Anot „Verslo žinių“ generalinio direktoriaus Ugniaus Jankausko, didžiosios šalies bendrovės buvo surikiuotos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę ir dalijantis su ja savo patirtimi. Vertinti keturi svarbiausi kriterijai: dydis (pajamos, pelnas), efektyvumas (pelningumas, pelnas vienam darbuotojui ), augimas (metinis pajamų ir pelno pokytis) bei socialinė vertė (atlyginimai, matomumas).

„Verslo žinios“ reitingą „Lietuvos verslo lyderiai“ sudaro kasmet nuo 1997 metų. Reitinge dalyvauja ne visos Lietuvos įmonės, o tik tos, kurios patenka į sąrašą pagal pardavimo pajamas, vertinamais metais uždirba pelno, turi daugiau nei 20 darbuotojų ir kurių atlyginimų vidurkis viršija sektoriaus vidurkį.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti