Naujienos apie įmonę

BS/2 Azerbaidžane pristatė modernius grynųjų pinigų apyvartos optimizavimo sprendimus

BS/2 organizuoja seminarų ciklą „Cash Solutions 2023“. Pirmasis renginys vyko Baku su Azerbaidžano centrinio banko ir Azerbaidžano bankų asociacijos palaikymu. Jame dalyvavo daugiau nei 50 specialistų ir aukščiausio lygio vadovų iš 24 finansinių įstaigų. Norime, kad Azerbaidžano bankinis sektorius būtų technologiškai modernus, efektyvus, skaidrus ir saugus. Iš savo klientų sulaukiame daug idėjų bei pageidavimų ir stengiamės juos įgyvendinti, atsižvelgdami į regiono specifiką bei konkrečią verslo užduotį. Viena iš naujų funkcijų, kurią numatoma įdiegti šioje šalyje – galimybė savitarnos įrenginiuose išsiimti monetas. Tai aktualu tais atvejais, kai klientas per bankomatą atsiskaito už tam tikrą paslaugą grynaisiais pinigais ir nori gauti grąžą. Jau yra šios technologijos taikymo pavyzdžių,”

sakė BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov. 

Per metus Azerbaidžane bankomatų skaičius išaugo 3,1 proc. – 2023 m. pradžioje pasiekė 2 997 vienetus. Daugiau nei pusė jų įrengta šalies sostinėje. Daugumą savitarnos įrenginių į šalį pristatė ir verslo poreikiams pritaikė BS/2 specialistai.

Be BS/2 pranešėjų seminare dalyvavo ir partnerių – bankų – atstovai. Jie pasidalijo savo patirtimi, taikant grynųjų pinigų apdorojimo technologijas ir įgyvendinant jų procesų valdymo transformaciją savo įstaigose.

Apsaugos ir inkasavimo paslaugų tarnybos „Eurocash1“ valdybos narys Andris Kaulakans iš Latvijos pasakojo apie efektyvų pinigų inkasavimo proceso organizavimą.


Renginyje dalyvavęs Centrinio Azerbaidžano banko Grynųjų pinigų departamento Ekspertizės skyriaus vadovas Nasib Panakhly anonsavo Automatizuoto grynųjų pinigų centro kūrimą šalyje. Jis taip pat pridūrė, kad įstatymas „Dėl Azerbaidžano centrinio banko“ bus pakeistas, nustatant minimalius reikalavimus įrangai, skirtai dirbti su grynaisiais pinigais.

Be to, seminare buvo pristatytas BS/2 programinis produktas „Cash Management.iQ“, skirtas grynųjų pinigų  procesams optimizuoti, bei žymių Europos gamintojų grynųjų pinigų apdorojimo įrenginiai.

 

Seminaras taip pat buvo puiki proga visiems dalyviams pasidalinti savo patirtimi ir idėjomis. 

Planuojama, kad tokie renginiai vyks dar trijose šalyse: Sakartvele, Kazachstane ir Uzbekistane. Sakartvele renginys vyks vasario 24 d.

BS/2 jau daugiau nei 25 metus kuria specializuotą programinę įrangą ir technologinius sprendimus bankams, finansų įstaigoms bei prekybos ir paslaugų įmonėms. BS/2 programinės įrangos sprendimai padeda organizuoti, automatizuoti ir optimizuoti verslo procesus. BS/2 priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“ ir teikia paslaugas daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Dukterinė BS/2 bendrovė Azerbaidžane veikia nuo 1999 m.

 

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti