Naujienos apie įmonę

Baltarusijoje įrengtas pirmasis bankomatas vairuotojams

Baltarusijos bankas „ASB Belarusbank“ vienoje iš Minsko degalinių pastatė pirmą Baltarusijoje bankomatą, leidžiantį neišlipant iš automobilio išsiimti grynuosius pinigus ar atlikti kitą bankinę operaciją.

„Mūsų bankas stengiasi pasiūlyti klientams kiek įmanoma patogesnį būdą naudotis bankinėmis paslaugomis. Naujasis bankomatas yra vienas iš naujausių, unikalių įrenginių, leidžiančių patogiai teikti bankines paslaugas. Juo naudodamiesi vairuotojai galės taupyti laiką, visas operacijas atlikdami iš automobilio. Vairuotojo patogumui įrenginio ekranas yra lanksčiai reguliuojamas“, – sakė „ASB Belarusbank“ Technologinio mokėjimo kortelių valdymo centro vadovas Anatolijus Černiatin.

„Wincor Nixdorf“ bankomatas „CINEO C2590 Island Drive-Up“ veikia 24 valandas per parą ir yra atsparus bet kokiam orui. Iš bankomato galima išsiimti grynųjų pinigų arba atlikti pinigų pervedimą, gauti išrašą apie atliktas operacijas, taip pat susimokėti už mobiliojo ryšio paslaugas.

„Wincor Nixdorf“ bankinę įrangą Baltarusijoje platina Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) per vietinį partnerį IBA.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti