Bankų komunikavimo su klientais būdai sparčiai keičiasi. Pagrindinės rinkos tendencijos ir reikalavimai skatina naudoti skirtingus nuotolinio ryšio kanalus. Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas klientų patirčiai gerinti ir skaitmeninei bankininkystei.
Pagrindinis bankinio aptarnavimo transformacijos tikslas ‒ didinti finansinių paslaugų prieinamumą, o vienas iš būdų tai įgyvendinti ‒ išplėsti bankinės savitarnos kanalą.
Naujos technologijos diegiamos visose srityse, taip pat ir tose, kurios iki šiol buvo laikomos privačia erdve.
Automatizacija ir šiuolaikinės skaitmeninės technologijos padeda įgyvendinti iš esmės naują požiūrį į bankinių, mažmeninės prekybos ir kitų organizacijų paslaugų teikimą.
Šiuolaikiniai klientai nori gauti finansines paslaugas jiems patogiu būdu ir patogiu laiku (24 val. per parą,7 dienas per savaitę), nenori derintis prie bankų skyrių darbo.
Finansų organizacijos aktyviai plėtoja nuotolinio ryšio su klientais kanalus, pvz., interneto bankininkystę, tačiau neretai nepakankamai dėmesio skiria savo savitarnos įrenginiams, kurie taip pat galėtų būti visaverčiai bankinių paslaugų teikimo centrai.
Moderni specializuota programinė įranga sudaro galimybę bankomate pasiūlyti paslaugas, įprastai prieinamas tradiciniuose bankų skyriuose: įvairius atsiskaitymus, mokesčius už baudas, valiutos keitimą, kredito paraiškų pildymą, įvairių naujų bankinių produktų ir paslaugų pasiūlą ir kt.
Plėtodami nuotolinius savitarnos kanalus, bankai pastebi individualaus bendravimo su klientais trūkumą. Sudėtinga gauti atgalinį ryšį ir pasiūlyti klientams būtent tas paslaugas, kurios juos sudomintų, pritraukti naujų klientų dėmesį.
Bankai ieško efektyvių ir saugių sprendimų, kurie padėtų pagerinti ryšį su klientais. Šiuolaikinė specializuota programinė įranga padeda surinkti informaciją apie bankinės savitarnos įrangos naudotojus ir atsižvelgiant į ją suformuoti kiekvienam asmeninį produktų ir paslaugų (taip pat ir partnerių) pasiūlymą, gauti atgalinį ryšį, atpažinti naudotojus, kurie nėra banko klientai ir mėginti juos prisivilioti.
Plėsdami nuotolinius savitarnos kanalus, bankai ieško išeičių, kaip sumažinti išlaidas ir optimizuoti operacinius procesus, įskaitant grynųjų pinigų pertekliaus, susidarančio mažmeninės prekybos vietose ar banko skyriuose per visą darbo dieną, deponavimą.
Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai padeda prekybos organizacijoms ir kitiems juridiniams subjektams atlikti lėšų saviinkasaciją (pajamų perdavimą) tiesiogiai bankiniuose savitarnos įrenginiuose: bankomatuose, automatinėse depozito mašinose (ADM) ir kt. Įdėtos lėšos į organizacijos sąskaitą įkrinta akimirksniu. Tai padeda sutaupyti inkasacijos išlaidas, sumažinti personalo darbo apkrovą, išvengti rizikos, susijusios su grynųjų pinigų saugojimu ir pervežimu, taip pat išvengti pinigų trūkumo kasoje.
Prašom palikti savo kontaktus, kad su Jumis galėtų susisiekti mūsų specialistai.
Atsakysime Jums artimiausiu metu
Pasirinkite kalbą, kuria pageidaujate skaityti šį skyrių.
Pasirinkite kalbą, kuria pageidaujate skaityti šį skyrių.
Prašom užpildyti formą.
Atsakysime Jums artimiausiu metu