„Penki kontinentai“ naujienos

„Penkių kontinentų“ grupė stiprina poziciją Sakartvelo rinkoje

Lietuvos bendrovės „ASHBURN International“ ir BS/2, priklausančios „Penkių kontinentų“ grupei, aktyviai plečia veiklą ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijoje bei Užkaukazėje.

Šešerius metus dirbanti Sakartvelo rinkoje „Penkių kontinentų“ grupė pernai metais pasiekė itin gerų rezultatų. Šioje šalyje įmonių grupė veikia kaip mokėjimo terminalų paslaugų teikėja (angl. „Terminal Service Provider“) ir šiuo metu valdo 30 tūkst. mokėjimo kortelių skaitytuvų, kurių nedidelę dalį yra pardavusi bankams, o kitus nuomoja, užtikrindama bankų klientams saugų mokėjimo operacijų perdavimą. Atsiskaitymo įrenginių technine priežiūra šalyje rūpinasi vietinės įmonės „BS/2 Georgia“ specialistai.

Sklandžią visų įrenginių veiklą užtikrina „ASHBURN International“ sukurtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“, skirtas mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklams administruoti, per juos atliekamoms mokėjimo operacijoms stebėti bei paskirstyti realiuoju laiku.

„Bankai pasitiki kvalifikuotais „BS/2 Georgia“ specialistais, diegiančiais mokėjimo terminalus ir teikiančiais jų techninės priežiūros paslaugas. O „ASHBURN International“ sukurtas sprendimas „TransLink.iQ“, pritaikytas valdyti didelį mokėjimo terminalų skaičių ir didelį srautą jais atliekamų mokėjimo operacijų, užtikrina, kad mūsų kortelių skaitytuvai Sakartvelo prekybos bei paslaugų teikimo vietose veikia stabiliai ir nepertraukiamai“, – sako „BS/2 Georgia“ Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov.

 

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti