„Penki kontinentai“ naujienos

„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. Balandžio 27-ąją, šeštadienį, įmonių grupės darbuotojai kartu su savo šeimomis nuėjo 15 000 žingsnių trasą, besidriekusią nuo Baltojo tilto, apsukusią lanką Vingio parke ir sugrąžinusią atgal. Mobilioji programėlė #walk 15 rodo, kad iš viso komandos nariai nuėjo daugiau nei milijoną žingsnių.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupėje skatinamas aktyvus ir sveikas gyvensenos būdas. Darbuotojai kasmet dalyvauja įvairiose ėjimo, bėgimo, dviračių varžybose. Artimiausias  renginys –  bėgimas į „Europos“ dangoraižį. Centriniame įmonių grupės biure Vilniuje įrengta sporto salė, kur darbuotojai gali stiprinti savo sveikatą ir valią, sportuodami su treniruokliais, kartu su kolegomis žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, oro ritulį, smiginį.

„Bet kokia fizinė veikla gerina savijautą ir nuotaiką. Nauji susitikimai, turnyrai, varžybos – puikus būdas darbo kolegoms pabendrauti neformalioje aplinkoje, pagerinti ir darbo santykius“, – teigia įmonių grupės „Penki kontinentai“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

Pagrindinis „Walmark“ varžybų tikslas –  paskatinti visuomenę gyventi aktyvų gyvenimą, atkreipti dėmesį į sveikatos gerinimą ir stiprinimą. Ėjimas – viena iš paprasčiausių ir naudingiausių organizmo fizinių apkrovų, todėl organizatoriai siekia pritraukti į varžybas ir pagyvenusius žmones, ir šeimas su vaikais.

Varžybų dalyviams buvo pasiūlyta įveikti 15 000 žingsnių (10,5 km) trasą ne siekiant pirmos ar antros vietos, o tiesiog dėl paties ėjimo, galimybės aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį drauge. Perėjus 5 000 žingsnių buvo įrengta poilsio ir pramogų erdvė vaikams. Vaikai galėjo pavartyti knygų, pašokinėti ant batutų, papūsti milžiniškų oro burbulų ir paragauti šokolado. Kiekvienas finišą pasiekęs dalyvis gavo rankų darbo medalį.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti