Naujienos apie produktus

Kuriama „SmartSafe.iQ“ WEB vartotojo sąsaja

Atsižvelgusi į kintančius ir augančius klientų poreikius, bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) kuria automatinių seifų valdymo sprendimo „SmartSafe.iQ“ WEB vartotojo sąsają.

Naujoji WEB sąsaja skirta naudoti su populiariausiomis interneto naršyklėmis, todėl leis klientams mažiau priklausyti nuo naudojamos operacinės sistemos ir jos techninių reikalavimų. Tai užtikrins didesnį darbo lankstumą ir efektyvumą, padės taupyti išlaidas, skirtas aparatinei įrangai.

Kuriama WEB vartotojo sąsaja bus patogus įrankis atliekant tiek įprastines pinigų priėmimo / išdavimo funkcijas, tiek sudėtingesnes operacijas. Sprendimas bus lanksčiai konfigūruojamas, todėl jį bus galima diegti įvairiuose savitarnos įrenginiuose, kuriuose naudojamas automatinis seifas.

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus jį banke ar mažmeninės prekybos įmonėje, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti