Naujienos apie produktus

Konferencijoje „Southeast Asia ATMs 2016“ – Azijos regiono bankomatų rinkos aktualijos

Tailando sostinėje Bankoke balandžio 28–29 dienomis vyks konferencija „Southeast Asia ATMs 2016“. Tai vienintelis ir didžiausias renginys Azijos regione, skirtas bankomatų rinkos aktualijoms. Į konferenciją susirinkę specialistai diskutuos apie rinkos šiandieną ir rytdieną, pristatys inovatyvius sprendimus, dalysis gerąja patirtimi.

Kartu su tokiomis kompanijomis kaip „Wincor Nixdorf“, „Diebold“, ESQ, „Kaba“, „Glory Global Solutions“ konferencijoje dalyvaus ir bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) delegacija. Sparčiai augant Azijos bankomatų rinkai, didėja ir modernių technologinių sprendimų paklausa, todėl savo stende BS/2 pristatys programinių produktų šeimą „.iQ“. Tai daugiafunkcis monitoringo ir verslo procesų valdymo sprendimų kompleksas, skirtas optimizuoti verslo procesams.

BS/2 Rinkodaros skyriaus vadovas Boris Kuzmas renginyje taip pat skaitys pranešimą tema „The right „dish“ for your ATM network“ (liet. Tinkamas „maistas“ jūsų bankomatų tinklui).

Konferenciją organizuoja tarptautinė bankomatų pramonės asociacija ATMIA ir tyrimų bei konsultavimo kompanija RBR (angl. Retail Banking Research). 2015 metais renginyje dalyvavo daugiau nei 100-o įvairių įmonių bei organizacijų atstovai iš 20 pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie renginį

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti