Naujienos apie produktus

„.iQ“ šeimos produktų platformoje – naujas modulis

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) plečia „.iQ“ produktų asortimentą ir pristato kasininkų seifų darbui automatizuoti skirtą daugiafunkcį modulį.

„SmartSafe“ – tai daugiafunkcis programinis sprendimas, padedantis valdyti visas su grynaisiais pinigais susijusias operacijas. Naujas sprendimas „SmartSafe.iQ“, suteikia galimybę palengvinti skyriaus vadybininko veiklą, kontroliuoti kasininko darbą, optimizuoti darbo procesą, rengti ataskaitas ir, svarbiausia, valdyti visą tinklą be BS/2 specialistų įsikišimo.

„SmartSafe.iQ“ suteikia kasininkams galimybę ne tik valdyti visus klientų mokėjimus arba įmokamus grynuosius pinigus, bet ir kontroliuoti kasininkus bei bankomatus, atlikti viso bankų tinklo skyriaus monitoringą. Tai intelektinė priemonė, padedanti rinkti ir kaupti informaciją apie operacijas su grynaisiais pinigais, skirtingus analitinius bei statistinius duomenis, personalo veiklos monitoringą ir valdymą.

Naujas sprendimas „SmartSafe.iQ“ nesunkiai ir greitai diegiamas į bet kurio banko skyriaus sistemą. Naujų arba papildomų sistemų prijungimas nereikalauja pakartotinio diegimo į kliento IT sistemą. „SmartSafe.iQ“ papildytas įvairiais „.iQ“ instrumentais, kuriuos, priklausomai nuo skyriaus valdymo poreikių, galima įdiegti visus kartu arba atskirai.

  • „.iQ“ naudotojai (prieigos teisė, kasininko registracija, naudotojų valdymas)
  • „.iQ“ aktyvai (bankomatų tinklo kontrolė, ataskaitos apie įrenginių darbą)
  • „.iQ“ licencija (licencijų valdymas)
  • „Service Desk.iQ“ (greita reakcija į užklausą, patobulinta operacijų kontrolė)

„.iQ“ šeimos produktai prieinami 65-iose pasaulio šalyse.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti