Naujienos apie produktus

BS/2 pristato dar saugesnį sprendimą automatiniams kasininko seifams

Bendrovės BS/2 daugiafunkcis programinis sprendimas „SmartSafe.iQ“, skirtas automatinių kasininko seifų (AKS) grynųjų pinigų srautams valdyti, nuo šiol turi apsaugos ir monitoringo sistemos funkcijas, t. y. į automatinių banko kasos seifų tinklui skirtą sprendimą galima įdiegti apsaugos sistemą „ATMeye.iQ“ bei kompanijos „Wincor Nixdorf“ monitoringo ir analizės sprendimą „ProView“.

„SmartSafe.iQ“ buvo sukurtas kaip intelektinė priemonė informacijai apie grynųjų pinigų operacijas, analitiniams bei statistiniams duomenims rinkti, kaupti ir valdyti visame banko tinkle. Kitaip sakant – optimizuoti darbo procesui ir kontroliuoti personalo darbui, o tai, be abejo, palengvina banko skyriaus vadybininkų darbą. „SmartSafe.iQ“ galima įdiegti į bet kokią bankinę informacinę sistemą ir jis veikia su įvairių gamintojų įranga.

Nuo šiol „SmartSafe.iQ“ siūlo naują galimybę užtikrinti didesnį kasininko saugumą kovojant su nusikalstamumu, valdant konfliktus su klientais, nes nuo šiol vaizdo apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ diegiamas į AKS programinę įrangą.

„ATMeye.iQ“ fiksuoja ir analizuoja aplink kasininką vykstančius procesus bei banko darbuotojų atliekamas operacijas. Iškilus grėsmei, sistema išsiunčia įspėjimus atsakingiems asmenims ir blokuoja darbą“, – teigė BS/2 rinkodaros vadybininkė Ignė Tumaitė.

Galima būtų paminėti šiuos išskirtinius „SmartSafe.iQ“ privalumus: skirtingos valiutos priėmimas (angl. multicurrency), skirtingų nominalų banknotų priėmimas (angl. multidenomination), įvairių gamintojų įrangos atitikimas (angl. multivendor), grafinės vartotojo sąsajos daugiakalbiškumas (angl. multilanguage), prieigos lygmens administravimas (angl. multiuser), suderinamumas su įvairiomis operacinėmis platformomis (angl. multiplatform), galimybė įdiegti į bet kokią banko informacinę sistemą (angl. multiIntegration) ir kt.

„SmartSafe.iQ“ lengvai priderinamas prie kompanijos „Wincor Nixdorf“ programinio sprendimo „ProView“, suteikiančio galimybę stebėti ir administruoti seifo darbą.

„SmartSafe.iQ“ priklauso „.iQ“ produktų šeimai – savotiškai monitoringo ir verslo procesų valdymo platformai, kaupiančiai ir pateikiančiai pagrindinę informaciją apie verslą, kuri būtina sprendimams priimti. Šiai šeimai priklausantys produktai, priklausomai nuo užsakovo poreikių, gali būti įdiegti į finansų įstaigos IT sistemą tiek visi kartu, tiek kiekvienas atskirai.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti