Naujienos apie produktus

Automatizuota komunalinių paslaugų apskaitos sistema „Bill Manager.iQ“ sėkmingai skinasi kelią į rinką

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistų sukurta išmanioji komunalinių paslaugų apskaitos sistema „Bill Manager.iQ“ sėkmingai skinasi kelią į rinką. Kaip parodė neseniai atlikta apskaitos sistemos naudotojų apklausa, daugiau nei pusė jų „Bill Manager.iQ“ vertina gerai arba labai gerai.

Pasak „Bill Manager.iQ“ produkto vadovo Gedimino Muižio, beveik penktadalis respondentų vertindami sistemą neturėjo jai jokių priekaištų. „Kaip labai gerą „Bill Manager.iQ“ sistemą įvardijo 22 proc. respondentų. Dar trečdalis apklaustųjų (32 proc.) teigė, kad sistema gera, tačiau pasiūlė ją papildyti naujomis funkcijomis, pvz. tiesioginiu debetu, dažnesniu informacijos apie mokėjimus atnaujinimu. Atsižvelgus į šiuos siūlymus ir juos išanalizavus, sistema bus tobulinama ir atnaujinama“, – sakė „Bill Manager.iQ“ produkto vadovas G. Muižis.

Specialisto teigimu, „Bill Manager.iQ“ sprendimas patrauklus gyventojams ne tik galimybe patogiai ir greitai atsiskaityti už komunalines paslaugas sistemos sugeneruotoje vienoje sąskaitoje, bet ir automatinio duomenų surinkimo funkcija. Be to, kompiuterio ar mobiliojo įrenginio ekrane naudotojai gali peržiūrėti ir analizuoti sunaudotų išteklių tendencijų grafikus, nustatyti išteklių sunaudojimo limitą ir gauti perspėjimą, jei jis viršijamas, užsisakyti papildomų paslaugų (pvz., interneto, intelektinio būsto „Smart House“ ar kt.). Saugius mokėjimus „Bill Manager.iQ“ sistemoje užtikrina Lietuvos banko licencijuota bendrovė „ASHBURN International“, priklausanti „Penkių kontinentų“ grupei.

Išmanioji apskaitos sistema „Bill Manager.iQ“ naudojama namų bendrijų apskaitai vykdyti, komunalinių paslaugų teikimo įmonėse, ją taip pat gali įsidiegti pavieniai vartotojai.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti