Naujienos apie produktus

„ATMeye.iQ 2.0“ – bankomatų apsauga patikimose rankose

Bankinių technologijų įmonė BS/2 išleido atnaujintą ir tarptautinėje rinkoje pripažinimą pelniusią „ATMeye.iQ“ programinės įrangos versiją. Šis inovatyvus sprendimas užtikrina bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių apsaugą nuo įtartinų veiksmų, sukčiavimo, vandalizmo bei kitos nusikalstamos veikos.

„ATMeye.iQ 2.0“ parodė aukščiausius patikimumo ir efektyvumo rodiklius bei sėkmingai buvo išbandyta JAV, Europos, Azijos rinkose.  Siekiant sustiprinti teikiamų bankinių paslaugų apsaugą, sistema buvo pritaikyta darbui su „WildFly 9.02“ serveriais. Papildomai, „ATMeye.iQ 2.0“ suderinama su populiariomis duomenų bazėmis „MS SQL“ ir „PostgreSQL“ , todėl yra 20 kartų produktyvesnis bei leidžia valdyti net iki 14 tūkst. bankomatų tinklą.

Nauja apsaugos versija maksimaliai apsaugo bankomatus ir savitarnos įrenginius bei padeda spręsti kylančius ginčus tarp klientų ir finansinių institucijų.

Šiuo metu „ATMeye.IQ“ bankomatų apsaugos sprendimas taikomas 77-iose šalyse, kur yra įdiegtas į daugiau nei 65 tūkst. bankomatų. Sistema veikia „Diebold Nixdorf“, NCR, „Hyosung“ ir kitų garsių įmonių savitarnos įrenginiuose.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti