Naujienos apie įmonę

Rygoje vyks bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „IN TOUCH Baltics“

Š. m. spalio 5–6 dienomis Rygoje kompanija „Diebold Nixdorf“ kartu su partneriais organizuoja bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferenciją „IN TOUCH Baltics“. Tai įvairiuose Europos miestuose vykstantis renginys, skirtas aptarti rinkos aktualijas ir pristatyti naujoves.

Vienas pagrindinių konferencijos tikslų – padėti bankams ir mažmeninės prekybos įmonėms įveikti iššūkius, susijusius su kintančiais klientų poreikiais, skaitmeninių pardavimo kanalų ir inovatyvių sprendimų plėtra. Anot ekspertų, ateitis priklauso tiems, kas sugebės išnaudoti technologines naujoves bei jų teikiamus privalumus. Renginio metu bus galima išgirsti pranešimų apie „Recycling“ technologijos teikiamą naudą, užsakomųjų IT paslaugų privalumus, mobiliąją bankininkystę, saugumą ir kt.

Pagrindinė konferencijos rėmėja ir auksinė „Diebold Nixdorf“ partnerė bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) renginyje dalysis ilgamete darbo patirtimi ir pristatys savo produktus. Įmonės specialistai skaitys pranešimus ir kvies daugiau sužinoti apie sprendimo „Cash Management.iQ“ galimybes, supažindins su rinkos naujove – techninės ir programinės įrangos kompleksu „VTM.iQ“.

Konferencija suburs Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Moldovoje dirbančius bankininkus bei mažmeninės prekybos atstovus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti