Naujienos apie įmonę

Lyderiaujančio Afrikos banko atstovai žinias gilino Lietuvoje

Š. m. rugpjūčio pradžioje bankinių technologijų bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) Mokymo centre surengti mokymai Nigerijos banko „Zenith Bank“ IT specialistams. Juos bendrovė organizavo kartu su partnere Graikijos kompanija „Sigma Hellas Technology“. Mokymus vedė BS/2 sistemų palaikymo vyr. inžinierius Sergej Pokusajev.

Pagrindinė mokymų tema – programinis produktas „ATMeye.iQ“. Tai techninės ir programinės įrangos sisteminis sprendimas, užtikrinantis savitarnos įrenginių apsaugą ir mažinantis riziką, susijusią su sukčiavimu bei vandalizmu. Šiuo metu jis naudojamas daugiau nei 70-yje pasaulio šalių.

Mokymų dalyviai susipažino su „ATMeye.iQ“ diegimo ir konfigūravimo procesais, įgytas žinias taikė praktiniuose užsiėmimuose, nagrinėjo banko poreikius atitinkančius darbinius scenarijus. Banko atstovai taip pat turėjo galimybę susipažinti su kitais BS/2 programinių produktų šeimos „.iQ“ sprendimais. Pasibaigus mokymams, dalyviams įteikti sertifikatai.

BS/2 Mokymo centras – vienintelis sertifikuotas pasaulinės bankinių technologijų lyderės Vokietijos kompanijos „Diebold Nixdorf“ kompetencijos centras Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje. Jame nuolat rengiami kursai inžinieriams ir specialistams, dirbantiems su bankomatų tinklais, informaciniais kioskais, seifais ir kita specializuota bankine bei mažmeninės prekybos įranga.

Plačiau apie sprendimą „ATMeye.iQ“.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti