Naujienos apie įmonę

Konferencijoje Taškente – grynųjų pinigų vartojimo perspektyvos ir jų valdymo būdai

Kokios grynųjų pinigų vartojimo tendencijos? Kaip jos keitėsi per pastaruosius kelerius metus? Kokią įtaką grynųjų vartojimui daro bankinio verslo skaitmenizavimas? Apie visa tai diskutuos bankinės srities specialistai spalio 15 d. Uzbekistane, Taškente, vyksiančiame Eurazijos forume „Grynųjų pinigų vartojimas. Technologijos 2021-aisiais”.

Viena iš reikšmingų konferencijos dalyvių – Lietuvos įmonė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), kurios atstovai aptars praktinius pavyzdžius, kaip skaitmeninės technologijos padeda supaprastinti ir optimizuoti grynųjų pinigų apdorojimą.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov kartu su Sakartvelo banko „TBС bank” produktų vadove Ketevan Kebuladze papasakos apie grynųjų pinigų judėjimo valdymo sistemų plėtrą ir pasidalins sėkmingo sistemos taikymo patirtimi.

Na, o „BS/2 Uzbekistan“ direktorius Anton Valinčius paaiškins, kaip galima palengvinti kasininkų darbą, automatizuojant grynųjų pinigų apdorojimą. Renginyje taip pat bus įrengtas BS/2 stendas, kuriame visi norintys galės apžiūrėti šiuolaikiškus daugiafunkcius bankomatus ir į juos įdiegtus grynųjų pinigų apdorojimo sprendimus.

Bankinės srities specialistai renginyje gali dalyvauti nemokamai, tam tereikia užsiregistruoti >>

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti