Naujienos apie įmonę

„Kapital Bank“ paskelbtas geriausiu Azerbaidžano banku

Vienas garsiausių tarptautinių finansinių leidinių „Business New Europe“ suteikė bankui „Kapital Bank“ geriausio Azerbaidžano banko vardą. Šis pripažinimas bankui suteiktas įvertinus aukštus jo finansinius rodiklius.

Žurnalas „Business New Europe“ nuo 2006 metų analizuoja ekonominius, finansinius ir verslo rodiklius daugiau nei 30-yje Centrinės Europos, buvusios Sovietų Sąjungos, Balkanų, Centrinės Azijos šalių. Žurnalas leidžiamas kas mėnesį daugiau nei 20 tūkst. egzempliorių tiražu.

„Mums didelė garbė gauti aukštą „Business New Europe“ įvertinimą. Tai patvirtina aukštus ir stabilius banko finansinius rodiklius, taip pat kelia klientų pasitikėjimą banku“, – sakė banko Rinkodaros skyriaus vadovė Giunel Farzalijeva.

„Kapital Bank“ Azerbaidžane turi didžiausią filialų tinklą – teikia paslaugas 89 filialuose ir penkiuose šalies skyriuose. Banko klientai gali atlinkti finansines operacijas ne tik banko filialuose, bet ir per terminalus „eManat“ ir „MilliÖn“, taip pat atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis interneto svetainėse e-pul.az, kassam.az, hesab.az, pay.kapitalbank.az.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti