Naujienos apie įmonę

Grynųjų apdorojimo automatizavimas: BS/2 tapo CPS partnere Kazachstane

„Cash Processing Solutions“ (CPS) – pasaulinė banknotų rūšiavimo įrangos gamybos lyderė.

BS/2 pradėjo bendradarbiauti su CPS 2021 m. Per vienerius bendradarbiavimo metus CPS banknotų rūšiavimo aparatai padėjo automatizuoti grynųjų pinigų apdorojimą Baltijos šalių, Sakartvelo, Azerbaidžano ir Uzbekistano organizacijoms.

Siekdama išplėsti bendradarbiavimą su CPS, 2022 m. rudenį BS/2 tapo oficialia bendrovės platintoja Kazachstane.

Šią įrangą BS/2 pirmą kartą pristatys Kazachstano rinkai spalio 26 ir 27 d. Almatoje vyksiančiame PLUS forume „FINTECH be ribų. Skaitmeninė Eurazija.

BS/2 teiks visos CPS įrangos pasiūlos tiekimo, diegimo ir techninės priežiūros paslaugas – nuo kompaktiško X2300 įrenginio iki 18-ikos skyrių „CPS V Series“ ir greitaeigio banknotų rūšiuotuvo 7000i, galinčio apdoroti iki 2 000 banknotų per minutę.

Pagrindiniai CPS įrenginių privalumai:

  • palengvina banko tarnautojų, kasininkų ir buhalterių darbą –  paprasta perskaičiuoti grynuosius pinigus ir surūšiuoti juos pagal nominalą (sudedant banknotus viena kryptimi), nusidėvėjimą ir kitus kriterijus;
  • profesionali tikrinimo sistema padeda aptikti klastotes;
  • sklandžiai ir nepertraukiamai veikia, net esant itin dideliam skaičiui banknotų ir tikrinant nusidėvėjusius banknotus;
  • įdiegti tikslūs jutikliai ir skirtingi greičio režimai;
  • įgyvendinta integracija su BS/2 programiniu sprendimu „Cash Management.iQ“, skirtu valdyti grynųjų pinigų judėjimą bankuose.

CPS produktus renkasi finansų įstaigos ir organizacijos, kasdien priimančios ir išduodančios dideles grynųjų pinigų sumas. Šiuo metu CPS įranga naudojama daugiau nei 100 pasaulio šalių, prie kurių prisijungs ir Kazachstanas.

BS/2 ir CPS bendradarbiavimo dėka Kazachstano finansų įstaigos galės naudotis visu grynųjų pinigų apdorojimo sprendimų kompleksu.

BS/2 interneto svetainėje pristatomi banknotus sulygiuojantys įrenginiai (vibraciniai stalai), banknotų ir monetų skaičiavimo bei rūšiavimo aparatai ir vakuuminės grynųjų pinigų pakavimo mašinos.

Ši įranga paklausi bankų skyriuose, prekybos centruose ir kitose organizacijose, apdorojančiose didelius grynųjų pinigų srautus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti