Naujienos apie įmonę

„EuroCIS 2016“ pristatė mažmeninei prekybai skirtas technologijas ir jų galimybes

Vasario 23–25 dienomis Vokietijos mieste Diuseldorfe vyko didžiausia Europoje mažmeninei prekybai skirta informacijos ir saugumo technologijų paroda „EuroCIS“.

Beveik 11 tūkst. kv. m plote per 400 įmonių iš 29 pasaulio šalių pristatė inovatyvius technologinius sprendimus, leidžiančius prekybos įmonėms prisitaikyti prie nuolat kintančių klientų lūkesčių ir atrasti naujų verslo plėtros galimybių. Parodoje lankėsi ir bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) delegacija.

Kaip sako BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovas Emil Musayev, prekybos įmonių investicijos į modernius technologinius sprendimus atsiperka su kaupu. „Prekybos sektorius tampa neatsiejamas nuo technologijų. Internetinių pardavimo ir bendravimo su klientais kanalų svarba auga. Mažmenininkai puikiai supranta technologijų reikšmę ir vis daugiau į jas investuoja. Ir tai pasiteisina: taupomos lėšos, optimizuojami verslo procesai, spartėja klientų aptarnavimas, plečiamas paslaugų spektras ir kt.“, – sako BS/2 atstovas.

Delegacija iš Lietuvos parodoje ne tik domėjosi įmonių pristatomomis naujovėmis, bet ir susitiko su partneriais: „Wincor Nixdorf“, „Bizerba“, „Gunnebo Gateway“ ir kt. Per tris dienas parodą aplankė per 10 tūkst. lankytojų iš įvairių pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie parodą

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti