Naujienos apie įmonę

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją

2022 m. gegužės  27 d. Uzbekistane, Taškente, viešbučio „Hyatt Regency Tashkent“ konferencijų salėje, prasidėjo seminaras „Grynųjų pinigų apdorojimo optimizavimas. Bankinė savitarna“.

Seminaras tęsia prieš tai buvusio tarptautinio forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ renginių ciklą. Jo dalyviai kviečiami aktyviai užduoti dominančius klausimus, susijusius su bankine savitarna ir grynųjų pinigų apdorojimu.

BS/2 strateginių projektų vadovas Zaur Yusifov seminare pristatys pranešimą „Inovaciniai grynųjų pinigų judėjimo sprendimai“.

„Halyk Bank“ Grynųjų pinigų inkasavimo skyriaus vadovas  Didar Žankin pasidalins grynųjų pinigų judėjimo infrastruktūros optimizavimo patirtimi minėtame banke.

„Tenge Bank“ Kortelių apdorojimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Sanžar Šamsutdinov papasakos apie grynųjų pinigų, skirtų papildyti bankomatams, planavimą ir šio proceso automatizaciją.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov seminaro dalyviams pademonstruos grynųjų pinigų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“ ir jos modulį „Vault.iQ“, suteikiantį galimybę kompleksiškai apskaityti pajamų ir išlaidų operacijas grynųjų pinigų atsiskaitymų centre ir sujungti pinigų srautus, perduodamus iš centrinio banko į klientų aptarnavimo vietas ir atgal.

Renginio pabaigoje BS/2 dukterinės įmonės Uzbekistane direktorius Marat Gatiiatov pakvies praktiškai išbandyti pinigų perskaičiavimo bei rūšiavimo įrangą.

Išsamiau apie seminarą galėsite sužinoti mūsų puslapyje vėliau, renginiui pasibaigus.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti