Naujienos apie įmonę

Garantija be priekaištų: „Tenge Bank“ pristatyti šiuolaikiški bankomatai

Kazachstano bankas „Halyk Bank“ aktyviai plečia savo veiklą Uzbekistano rinkoje, kur yra įsteigęs antrinę finansinę įstaigą „Tenge Bank“.

Neseniai „Tenge Bank“ įsigijo 100 daugiafunkcių „Diebold Nixdorf“ bankomatų, atliekančių grynųjų pinigų išdavimo ir įdėjimo, jų recirkuliacijos funkciją, kad galėtų siūlyti klientams visą kompleksą šiuolaikinių bankinių paslaugų pagal tarptautinius standartus.

Į bankomatus buvo įdiegti specializuoti programiniai produktai „Vynamic View“, „ATMeye.iQ“, „Cash Management.iQ“ ir kt.

Šie programiniai sprendimai padės bankui:

  • sumažinti savitarnos įrenginių tinklo priežiūros išlaidas;
  • padidinti bankomatų saugumą ir apsaugą nuo sukčiavimo;
  • paspartinti klientų atliekamoms operacijoms bankomatuose;
  • išplėsti įrenginiuose teikiamas paslaugas;
  • supaprastinti inkasavimo užsakymą, planavimą ir grynųjų poreikio bankomatuose stebėseną;
  • diegti savitarnos įrenginiuose naujas funkcijas.

 

Įdiegus BS/2 valiutų keitimo sprendimą, „Tenge Bank“ galės pasiūlyti klientams bankomatuose pasikeisti valiutą – sumus į dolerius ir kt.

Dar viena papildoma funkcija banko klientams – saviinkasacija, t.y., galimybė per bankomatą savarankiškai įnešti pajamas į bet kokią einamąją sąskaitą.

Svarbu paminėti, kad „Tenge Bank“ tapo pirmu banku Uzbekistane, kuris sėkmingai įsidiegė grynųjų pinigų judėjimo optimizavimo sprendimą „Cash Management.iQ“. Jis garantuoja, kad banko klientai iš bankomato galės visada gauti reikiamą skaičių pageidaujamos valiutos ir nominalų banknotų.

Šiuo metu pagrindiniai Uzbekistano bankų tikslai – didinti savitarnos įrenginių skaičių ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Bendradarbiaudama su šios šalies bankais, BS/2 siekia padėti jiems diegti šiuolaikinius verslo sprendimus, padedančius optimizuoti bankinės savitarnos procesus, plėsti klientų bazę, mažinti klientų aptarnavimo ir bankomatų tinklo išlaikymo sąnaudas.

Kilo klausimų?

Naujienos

Užsisakyti